۱۴ کاری که در یک رابطه باید انجام بدهید

۱۴ کاری که در یک رابطه باید انجام بدهید

روابط رمانتیک و عاشقانه می تواند بهترین قسمت زندگی تان باشد, اما می تواند بدترین قسمت هم باشد. برخی کارها برای حرکت به سمت رابطۀ خوب و دستیابی به آن است که می توانید انجام بدهید.
۱- دربارۀ روزی که داشتید حرف بزنید

در هر رابطه ای, به اشتراک گذاری تجربه های آن روز می تواند به هر دو طرف کمک کند. به اشتراک گذاری صحبت ها باعث می شود تا حرفهای طرف مقابل بصورت کامل شنیده شود و طرف دیگر اطلاعات بیشتری در مورد شخص مقابل داشته باشد.
۲- با همدیگر سرگرمی داشته باشید

یک کار بسیار مهم که در رابطه تان می توانید داشته باشید این است که با هم سرگرمی و تفریح داشته باشید. در اینترنت به دنبال سرگرمی و یا لطیفه بگردید. همۀ ما می دانیم که بهترین درمان خندیدن است, این طور نیست؟ همچنین می توانید بازی هایی که بروی تخته انجام می شود را شب ها انجام بدهید.
۳- با همدیگر غذا درست کنید

جدا از اینکه شام درست کنید و یا یک شکلات ساده, آشپزی انسان ها را به همدیگر نزدیک می کند. نه تنها اوقاتتان را در آشپزخانه با هم سپری می کنید, بلکه خنده و شادی هم می کنید و با یکدیگر تعامل سازنده هم دارید.
۴-حد خودتان را بدانید

این که آیا شما با هم پنج روز، پنج هفته یا پنج سال بوده اید مهم نیست، در همۀ این موقعیت ها که خصوصیات یکسانی ندارید. پس نیاز است تا به شخص مقابل زمان بدهید تا خوبی ها و بدی های تان را بشناسد. این شناخت به شما این امکان را می دهد که احساس آرام تر، امن تر و راحت تری در کنار یکدیگر, داشته باشید.
۵- صادق باشید

هیچ کاری مانند دروغ نمی تواند به یک رابطه آسیب برساند. حتی ممکن است دروغ کوچکی باشد, اما باعث سلب اعتماد می شود که برگرداندنش بسیار دشوار است. اگر احساس گناه در مورد کاری دارید, هر چقدر هم که کوچک, برای اینکه مشکل بزرگی بعدا ایجاد نکند بهتر است که بگویید.
۶- در آغوش گرفتن

برای اینکه حس نزدیکی به شریک زندگی تان داشته باشید, تماس فیزیکی بسیار عالی است. تنقلات تهیه کنید وبهمراه فیلم مورد علاقه تان و یک شب خوب را در کنار هم بگذرانید.
۷- شب بخیر و صبح بخیر

شب بخیر و صبح بخیر گفتن می تواند نشانۀ عشقتان به طرف مقابل باشد, و کمک شایانی به تقویت رابطه تان می کند.
۸- یکدیگر را تشویق کنید

فارغ از اینکه شریک زندگی تان کار یا تحصیل می کند, در مورد کارهایی که انجام می دهد نیاز به حمایت دارد!  با یک جملۀ تشویقی طرف مقابل را هیجان زده کنید.
۹- با همدیگر در یک گروه باشید

صرف وقت به عنوان یک زن و شوهر مهم است,اما ارتباط برقرار کردن شریک زندگی تان با دیگران نیز بسیار مهم است. خودتان نیز در یک چنین جمع هایی با یکدیگر آشنا شدید.
۱۰- با هم ورزش کنید

متناسب ماندن از هر چیز دیگری مهم تر است, اما کسانی که در یک رابطۀ رمانتیک بسر می برند تمایل دارند که اوقاتشان را با یکدیگر در باشگاه سپری کنند . چرا زمان ورزش کردنتان و با هم بودنتان را یکی نمی کنید؟!
۱۱- تمایل به سازش داشته باشید

شما که همیشه در رابطه تان با هم شاخ به شاخ نیستید; از اینها گذشته, شما دو فرد متفاوت هستید! راه حلش این است که ایده آل های طرف مقابل تان را درک کنید و اگر امکان داشت, کمی کوتاه بیایید. این بدین معنی نیست که شما از همه چیز صرفنظر کنید و همه چیز را زیر پا بگذارید, و به این معنی هم نیست که همیشه حق با شماست. قبول این توازن, کلید رابطۀ سالم است.
۱۲ از یکدیگر تعریف کنید

برخی از فشارهای خارجی برای عالی بودن از جهت جسمی و روحی, اوضاع و شرایط فعلی, و موفقیت وجود دارد. رابطه عاشقانه باید یک مکان امن باشد, بنابراین به شریک زندگی تان اطمینان بدهید که جذاب, دوست داشتنی و موفق است.
۱۳ با یکدیگر سفر کنید

مکان های جدیدی را پیدا کنید, رستوران های متفاوت را امتحان کنید, با اینکار رابطه تان را تا حد زیادی بهبود می بخشید. اگر با ماشین به سفر بروید فرصت زیادی برای صحبت کردن خواهید داشت. اینها فقط بهانه هایی برای بیشتر با هم بودن هستند.
۱۴- اینها نیاز به زمان و کار دارد

سرانجام بیشتر روابط می تواند خوب باشد, اما برخی اوقات شرایط دشوار هم وجود دارد. پس باید بروی این قضیه کار کنید تا هر روز روابطتان عمیق تر و شاد تر بشود.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *