۱+۱۰ روش شاد کردن خانم ها

۱+۱۰ روش شاد کردن خانم ها

هرگز با همسرتان نجنگید، چون امکان ندارد در جنگ برنده شوید. در عوض از قلم برای نوشتن آن چه در ذهن دارید استفاده کنید. بعد آن را به همراه شاخه ای گل تحویل او بدهید.

زن ها دوست ندارند میهمان ناخوانده داشته باشند، بنابراین به آنها وقت کافی بدهید تا آماده شوند. آمادگی آنها برای پذیرایی امری حیاتی است.
هر روز از همسر خود سوال کنید که چه کاری می توانید برایش انجام دهید.
وقتی از شما خطایی سر می زند اظهار تاسف کنید. وقتی هم که تقصیر از شما نیست باز هم اظهار تاسف کنید!
وقتی اوضاع قمر در عقرب است، لبخند را فراموش نکنید. اگر بخندید دنیا هم با شما می خندد و اگر گریه کنید یقین بدانید که دنیا شما را تنها خواهد گذاشت.
از تلاش های همسرتان تشکر کنید و ببینید این تشکر تا چه حد موثر واقع می شود.
به این فکر کنید که همسر شما زن خیلی خوبی است، مادری بسیار خوب، عروسی بهتر از دیگر عروس ها و اگر به این طرز فکر ادامه دهید، او همین طور خواهد شد.
خسیس نباشید و در ستایش همسر خود دست و دلباز باشید. اما به یاد داشته باشید که در هیچ موردی مبالغه نکنید. باید همسرتان استحقاق تعریف و تمجیدی را که شما می کنید، داشته باشد وگرنه ممکن است نتیجه ی خوبی ندهد.
همسر خود را تشویق کنید و کمک کنید تا استعدادهای پنهانی او شکوفا شود.
به جای هدایای گرانبها، وقت خود را در اختیار همسرتان قرار دهید. نشان دهید که به او توجه دارید، حتی پس از یک روز کار سخت! برای او هدیه ای ببرید حتی یک شاخه گل، به این ترتیب او خوش اخلاق می ماند.
بدانید زمانی که همسرتان از سر درد شکایت می کند، چاره سر درد او قرص مسکن نیست، بلکه یک لبخند است.
هرگز با همسرتان نجنگید، چون امکان ندارد در جنگ برنده شوید. در عوض از قلم برای نوشتن آن چه در ذهن دارید استفاده کنید. بعد آن را به همراه شاخه ای گل تحویل او بدهید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. Mohammad

  از جمع بندی کلی مقاله به این نتیجه می رسیم که در همه شرایط آقایان باید لال مونی بگیرن و هیچ جرفی نزنن مبادا که خانم ها ممکنه ناراحت بشن

  پاسخ
 2. HOSSEIN

  سلام
  این زنها چقدر از خود راضی هستند با توجه باه این مطالب زنها انسانهای بی منطق و …..هستند .وقتی که مقصر نیستی چرا باید تاسف خورد همین کار ها را مردهای زی زی انجام میدهند که اونا پررو میشند.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *