گل‌ها بهتر می‌دانند که شما که هستید!

گل‌ها بهتر می‌دانند که شما که هستید!

شخصیت‌تان چه بویی می‌دهد؟

آیا می‌دانستید که رنگ، تعداد برگ‌ها و بوی گل مورد علاقه‌تان، نشان می‌دهد که چه شخصیتی دارید؟ گل رز دوست دارید یا گل نسترن؟ نگویید هر ۲! حتما یکی را بیشتر دوست دارید و همین علاقه بیشتر به یک گل، نشان می‌دهد که شما چه شخصیتی دارید.

اگر به چنین ایده‌ای بخندید زیاد تعجب نمی‌کنیم چون در اصل هم تخمین زدن شخصیت یک نفر از روی گل مورد علاقه‌اش علمی و شدنی نیست اما در این صفحه تستی را برای شما آورده‌ایم که سعی می‌کند راستگو بودن گل‌ها را توجیه کند. به این تست جواب دهید و بعد خود‌تان قضاوت کنید که قابل اعتماد است یا خیر.
فروردین گل رز

گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام می‌دهید، بسیار رک‌گو هستید و عاشق مسافرت! اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خیلی خوب است.
اردیبهشت گل نسترن

فردی صبور و پرطاقت هستید و اراده بسیار قوی دارید دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به‌طور خیلی جدی و کامل انجام دهید خجالتی هستید و همیشه سعی می‌کنید از مشاجرات دوری کنید و ‌ فردی بسیار قابل اعتماد هستید.‌
خرداد گل یاس

رفتار دوستانه‌ای دارید، رک‌گو و پرحرف بوده ولی همین به جالب بودن شخصیت‌تان می‌افزاید. مانند گل یاس، همیشه برای زنده‌کردن یک مجلس و معطر کردن آن حضور دارید ‌و از رفتار بد دیگران سریع می‌گذرید و برای دوستی ارزش زیادی قائلید‌.
تیر گل بنفشه

زندگی همیشه برای‌تان شیرین نیست و زیاد با فرازو‌فرودهای آن روبه‌رو می‌شوید، به جای داشتن در آمد جزئی به فکر درآمدهای کلان هستید. ‌ ذهن خلاقی دارید و به‌دنبال انجام فعالیت‌های خلاقانه هستید، ‌در خانه بیشتر از همه جا احساس آرامش می‌کنید.
مرداد گل شب بو

فردی با محبت، خونگرم، دلسوز ولی کمی عصبی هستید ‌ غالبا از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برید و کمی نیز احساس ترس در شما دیده می‌شود ‌ برخی اوقات مردم از اخلاق خوب شما سوء‌استفاده می‌کنند که این شما را کمی عصبی می‌کند.
شهریور گل داوودی

جدی، متفکر و تا حدی اندیشمند هستید، شما در کارهای‌تان، سرسختی و سماجت دارید ‌ به‌رغم این‌که شخص بسیار مهربانی هستید اما برخی اوقات، رگه‌هایی از نامهربانی در شما نمایان می‌شود، که این مسئله دیگران را آزار می‌دهد.
مهر گل زنبق

فرد مودبی هستید و به سرعت عصبانی می‌شوید ولی خیلی سریع به حالت اولیه برمی‌گردید.‌ از زیبایی لذت می‌برید و فردی محبوبی هستید و سرشت سخاوتمندی دارید. شما میل زیادی برای زندگی داشته و از انجام هر کاری لذت می‌برید.
آبان گل ارکیده

به سرعت تصمیم می‌گیرید و در انجام کارهای‌تان بسیار سریع و چابک هستید. تغییرات شغلی هرگز شما را نمی‌ترساند؛ این موضوع یکی از برتری‌های شخصیتی شما نسبت به دیگران است توانایی استثنایی در سازماندهی کارهای‌تان دارید.
آذر گل مریم

احساساتی، صادق، باوفا، بشاش و خوش‌اخلاق هستید اما اگر بخواهید می‌توانید همزمان آن روی سکه را هم نشان دهید ‌خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگی می‌دانید‌ کمال طلب و تا حدی رویایی هستید که این خصوصیت به شما در طول زندگی کمک می‌کند‌.
دی گل همیشه بهار

اهل رقابت، دوست بازی، قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید بیشتر وقت خود را بیرون از خانه بگذرانید.‌ بسیار تودار و در واقع درون‌‌گرا هستید، از شادی دیگران شاد می‌شوید ولی خودتان به سختی به آرزوهای‌تان می‌رسید.
بهمن گل گلایل

باهوش هستید و می‌دانید چه می‌کنید، می‌خواهید همه امور مطابق میل شما باشد که البته گاهی می‌تواند به‌علت بی‌توجهی به‌نظر دیگران برای‌تان مشکل‌ساز باشد‌؛ اما در مورد عشق صبور هستید و برای رسیدن به اهداف‌تان بسیار تلاش می‌کنید. ‌
اسفند گل نرگس

مهربان، باگذشت و بسیار تودار هستید. به هیچ وجه خودخواه نیستید و همیشه بهترین را برای دیگران می‌خواهید. دوستان‌تان برای‌تان بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید می‌دانید، بین دوستان‌تان محبوبید و در خانه نظر شما به بقیه ارجحیت دارد.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *