به افزایش رنگ اهمیت دهید

به افزایش رنگ اهمیت دهید

رنگ به یک فضای بی رنگ روح و طراوت خاصی می‌دهد، با لوازم رنگارنگ نیازی به رنگ کردن دیوار‌ها و خرید وسایل جدید نیست.

رنگ به یک فضای بی رنگ روح و طراوت خاصی می‌دهد، با لوازم رنگارنگ نیازی به رنگ کردن دیوار‌ها و خرید وسایل جدید نیست.

مرحله ۱: بی رنگ مثل کویر
رنگ قهوه ای روشن دیوار‌ها، و لوازم سفید رنگ این آپارتمان را کمی بی روح می‌سازد. در این اتاق نشیمن ظاهر لوازم کرم رنگ است، صندلی‌ها زیبا، مبل ترکیه ای بی دسته دو نفره دارای پارچه‌های درجه یک هستند اما باید به این پارچه‌ها طرح اضافه شود.

مرحله ۱: استفاده از ساخت اصلی

این اتاق دارای یک ساخت مناسب است، گنجه ی باریک با چوب‌های محکم و یک کنار میزی چوبی طرحی زیبا است.

مرحله ۱: لوازم ساده
اتاق نهار خوری دارای میز و صندلی‌هایی است که محیطی گرم و صمیمی را ایجاد می‌کند. کف چوبی این اتاق بدون روکش است. پارچه‌های روی تشک‌های صنلی‌ها نرم وملایم است. در ساخت این محل آینه ی بزرگ با قاب چوبی و لوستر نیز به کار رفته است.

مرحله ۱: افزایش طرح
در اتاق بی رنگ باید به یک طرح توجه نظر داشت. در این جا پارچه‌ها باید جنسی نرم داشته باشند و باید یک میز نیز در این طرح باشد.

مرحله ۱: طراحی طبیعی

میزی که از چوب کاج ساخته شده و بی رنگ است ممکن است در هنگام غذا خوردن از آن به عنوان یک قفسه استفاده شود.

مرحله ۱ : اتاق خواب
رو‌انداز، پرده‌های دارای طرح خط دار راه راه و این بالش‌ها محیط را ویران کننده کرده است،‌ در نتیجه باید یک پارچه عالی و اضافه کردن پرده که خصوصیت خاصی به محیط می‌دهد تزیین شود.

مرحله ی ۱: صندلی سبدی کنار تخت
برای درست کردن یک اتاق خواب یک صندلی سبدی در کنار اتاق که با بالش تزیین شده باشد بسیار جالب است. در کنار این صندلی یک آباژور را بدنه ای سبدی دارد و کلاهکی که از پارچه کتان درست شده است و سایه ی زیبایی در کنار تخت خواب می‌اندازد.

مرحله ۲: ارتباط رنگ
با تاکید بر افزایش رنگ و تلاش‌اندک می‌شود این اتاق تازه به نظر برسد. این اتاق نشیمن حالا با رنگ‌های قرمز و نارنجی سرگرم کننده تر شده است. در زیر پا قالیچه ای با طرح جالب و رنگ قرمز و سفید کف پوشی جالب درست کرده است. پارچه کتان بالش‌ها و رو‌انداز قرمز رنگ ریش ریش بسیار جالب است.

مرحله ۲: اضافه کردن رنگ با طبیعت
با گل‌ها به رنگ‌های اتاق اضافه کنید. گلدان شیشه ای بی رنگ با دکور ما تناسب خوبی دارد.

مرحله ۲: اهمیت به یک میز رنگارنگ
یک میز مکعبی که دارای رنگ نانجی لاکی است همراه با وسایل سفید رنگ قدیمی و هنر کاری چوبی جلوه ای زیبا دارد.

مرحله ۲: تاکید بر بالش‌های رنگارنگ
با یک بالش می‌توانید به راحتی به یک صندلی رنگ دهید. بالش‌ها راه مهمی در اضافه کردن رنگ به یک محیط هستند، شما می‌توانید با تغییر فصل رنگ بالش‌ها را هم تغییر دهید.

مرحله ۲: با فرش کردن شروع کنید
با ضافه کردن یک پارچه راه راه  نخی سبز رنگ به سرعت می‌توانید به این اتاق نهار خوری رنگ دهید. آباژور‌های مشکی رنگ بلند که روی زمین قرار دارند و یک پرده می‌توانید در بازتاب نور لوستر کمک زیادی کند.

مرحله ۲: اهمیت به برگزیدن یک رنگ
اتاق  خواب با یک رنگ نارنجی موج دار و گذاشتن بالش‌های مکعبی نارنجی و رواندازی که دارای یک طرح مدرن است نمایی بسیار جالب پیدا می‌کند.

مرحله ۳: تکمیل هدف
در اتاق نشیمن، سطح انرژی به وسیله ی رنگ‌های قرمز و نارنجی بالا می‌رود. اضافه شدن یک پارچه قرمز و سفید روی رومبلی سفید طرحی است که سرگرم کنندگی اتاق را افزایش می‌دهد. اضافه شدن یک آباژور ایتالیایی و قاب عکس‌های نارنجی رنگ در تزیین این اتاق بی تاثیر نبوده است.

مرحله ۳: اهمیت به رنگارنگ کردن
رنگ قرمز میز کنار مبل راحتی بی دسته دو نفره بسیار جالب است. لوازم این اتاق باید مثل یک جعبه رنگ باشد و باید تعداد رنگ‌ها بیشتر شود.

مرحله ۳: اضافه کردن یک ویرانگر
یک ویرانگر نه تنها به صندلی رنگ می‌دهد بلکه برای داشتن شبی آرام نیز کمک می‌کند.

مرحله ۳: اتاق نهار خوری سبز و خرم
در این اتاق نهار خوری سبز از رنگ‌های صورتی و سرخ نیز استفاده شده است. بالش‌هایی را روکش‌های سبز طرح دار، پرده سبز گیاه کاشته شده ی زیبا و پرده نقاشی سبز و صورتی جلوه ای زیبا به این اتاق داده است.

مرحله ۳: اهمیت به میوه‌ها
در مقابل پنجره ویترینی وجود دارد که با میوه‌هایی مثل لیمو ترش و پرتقال در ظرف‌های شیشه ای جلوه ای تازه به این میز داده است.

مرحله ۳: تشدید رنگ‌ها
اضافه شدن کمی رنگ سبز لیمویی به نارجی نقشه ای جالب برای اتاق خواب است. ترکیب بالش‌ها و طرح لحاف بسیار مؤثر است. تخته ی نارنجی رنگی که بالای تخت خواب نصب شده است تناسب مناسبی بین رنگ‌ها در این اتاق ایجاد کرده.

مرحله ۳: ایجاد یک جعبه رنگ
طرح پارچه نخی روی بالش که شکوفه‌های زیبایی است روی یک صندلی سبدی بسیار جالب است. ایجاد یک جعبه رنگ در اتاق خواب بسیار آرامش بخش است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *