آقایان بخوانند: اینگونه برای همسرتان جذاب شوید

آقایان بخوانند: اینگونه برای همسرتان جذاب شوید

آقایان محترم اگر می‌خواهید همواره برای همسرتان جذاب باشید، نکات زیر را بخوانید و رعایت کنید و حواستان باشد که عشق به مراقبت دائمی نیاز دارد.

این توصیه ها را بخوانید تا بدانید برای جذابیت بیشتر نزد همسرتان چه کارهای باید انجام دهید:

۱ – کاری به برنامه تناسب اندامش نداشته باشید
بدن خانم ها هیچ ربطی به شما ندارد. همه ما می توانیم غذای سالم خورده و هر روز ورزش کنیم یا غذای نا سالم خورده و اصلا ورزش نکنیم.نحوه رفتار ما با بدنمان تنها به خودمان و شاید دکترمان مربوط است!ما می توانیم هرقدر که دوست داریم چاق باشیم!هیچ چیز وحشتناک تر از مردی نیست که در امور مربوط تناسب اندام خانمش دخالت کند.

۲ – به او نگویید که باید با اندامش چه کار کند
بدن او به خودش مربوط است! شما می توانید ظاهر باب میل خودتان را داشته باشید (رنگ مو، اندازه مو و…) اما حق ندارید او را از داشتن ظاهر مطلوبش منع کنید.تغییراتی که ما انسان ها بر بدن خود اعمال می کنیم نوعی ابراز شخصیت است.وقتی مردی به زنی در مورد این تغییرات دستور می دهد، در حقیقت جلوی این ابراز شخصیت را می گیرد که کار غم انگیزی است.اگر می خواهید از نظر همسرتان جذاب باشید، از قضاوت نحوه ابراز شخصیتمان دست بردارید.

۳ – نژاد پرست نباشید
نژاد پرست نباشید! چون خیلی زشت است!اصلا نیازی به توضیح بیشتر هم ندارد!

۴ – کاری نداشته باشید که او چقدر زنانه یا مردانه است
برخی زن ها حوصله آرایش و پیرایش ندارند ( از ناخن گرفته تا موهای بدن ) .پس آنها را سرزنش نکنید! آنها خود به عدم تطبیق خودشان با استاندارد های موجود در جامعه در خصوص زیبایی آگاهند!پس نیازی به سرزنش اضافی شما نیسـت!اصلاح نکردن دست و کنار آمدن با آن در این دوره و زمانه شجاعت بسیاری می خواهد!.ز سوی دیگر با رفتار های ((دخترانه)) زنان مخالفت نکنید.اگر از آرایش کردن و لباس صورتی پوشیدن لذت می برند، مانعشان نشوید!

۵ – حامی او باشید
خود را با او برابر بدانید.او را کنترل نکنید.اینکار باعث ایجاد احساس عدم امنیت در برابر جنس مخالف در زن می شود.مردانی با احساسات نا امن(شکاک) زن را سرد مزاج می کنند؛ مخصوصا وقتی سعی می کنند به زن بقبولانند که برای ایجاد حس مردانگی در یک مرد باید تحت سلطه و کنترل او در بیاید.

۶ – زن ستیز نباشید
چنین جمله ای تا به حال از دهان هیچ زنی خارج نشده : “عزیزم من عاشق وقتی هستم که به من می گویی کارم فقط پخت و پز و رفت و روب است و جایگاهی در اجتماع ندارم”!

۷- انتظار آشپزی نداشته باشید
این مورد خیلی مهم است!توقع داشتن از یکدیگر کار درستی نیست.دلیل کار کردن برای یکدیگر باید اهمیت عشق شما به هم باشد ، چرا که در یک رابطه سالم ، ۲ طرف برای خوشحالی هم تلاش می کنند.تنها وقتی که باید از خانم خود انتظار آشپزی داشته باشید، وقتی است که او می گوید : من می خواهم برایت آشپزی کنم!علاوه بر آن ، “جای زن در آشپزخانه است” هم دیگر قدیمی شده!این جمله را به کار نبرید . بگذارید با عشق برایتان غذا بپزد.

۸ – عکس های تکی و قدیمی اش رامسخره نکنید
درست است که برخی افراد در استفاده از شبکه های اجتماعی افراط می کنند؛ اما عکس هایی که خودمان از خود می گیریم ، نوعی ابراز احساسات و تلاش برای دیده شدن به آن شکلی است که دوست می داریم.فکر نکنید که این کار را برای جلب توجه می کند گرفتن عکس از خود نوعی شناخت از خود است.ما با عکاسی از آنچه دوست داریم و اشتراک آن عکس ها به دیگران این فرصت را می دهیم تا هویت مارا بشناسند.ما می خواهیم درکمان کنند.اگر با او بیرون می روید و او در رستوران از غذای خود عکس می گیرد، احتمالا به این معناست که اوقات خوشی را سپری می کند و از کنار شما بودن خوشحال است.اگر نبود که از این لحظه عکسی نمی گرفت! پس به جای مسخره کردن،از او حمایت کنید.

۹ – با دوستانش کنار بیایید
آنها پیش از شما در زندگی او بودند،پس به آنها احترام بگذارید.آن ” دختران سر به هوا ” دوستان خوب او بودند،پس سعی در جدا کردن آنها از یکدیگر نکنید.آنها رقیب شما نیستند.
وقتی مردی به گونه ای رفتار می کند که انگار دوستان خانمش ، تهدیدی برای او هستند ، باعث می شود تا مردی شکاک و بی اعتماد به نظر بیایدکه نوعی بی احترامی می باشد واصلا جذاب نیست.

۱۰ – پذیرای او باشید
همه از اینکه کسی با دقت به سخنانشان گوش دهد، لذت می برند.زنان از اینکه مردان علاوه بر گوش دادن،با آنها تعامل برقرار کرده و جواب هم می دهند لذت می برند و تنها سر تکان دادن و آهان گفتن کافی نیست، وارد بحث شوید؛ برای آنها مهم است تا بتوانند با مخاطب خاص خود در خصوص موضوعی که برایشان مهم است صحبت کنند و بدانند آن مخاطب خاص به آنها واکنش و پاسخ مناسب و خاصی می دهد، حتی وقتی موضوع مورد بحث برایش بی معنا باشد.

۱۱ –  اول فکر کنید و بعد صحبت
بدانید چه وقت می خواهید حرفی بزنید که مشکل ساز می شود و آنرا به زبان نیاورید! زنان قدردان مردانی هستند که خودآگاهی بالایی دارند و روی سخنان خود خوب فکر می کنند و هرچه به ذهنشان بیاید به زبان نمی آورند.همچنین سعی کنید بفهمید چه وقت اطرافیانتان قصد بیان سخن مشکل سازی را دارند .اگر همکارانتان سخنان نژادپرستانه و زن ستیزانه ای می گویند،به آنها تذکر دهید!بدانید که به عزیزانتان چه می گویید.اگر به همسر خود بگویید که با این لباس خاص ، خنده دار می شود،او با هربار پوشیدن آن لباس حرف شما را به یاد می آورد. بدانید که چه می گویید و آیا می خواهید همواره آن را در خاطر داشته باشد یا خیر؟چرا که احتمالا اگر واقعا برایتان ارزش قائل باشد ، حرفتان تا ابد در خاطرش خواهد ماند.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

18 نظر

 1. َAli

  این مطلب رو حتما یک زن و برای حمایت از کارهای درست و غلط زنان نوشته است. اگه زن ها آشپزی نکن، توقع داری مردها بعد از ۸ تا ۱۰ ساعت کار روزانه در خارج خانه و کلی کارهای دیگر پیرامون محیط خانه در وقت بیکاری، آستین ها را بالا بزند و غذا بپزد. اونوقت به این میگی زندگی مشترک. مرد باید برای خانواده اش سر کار برود، در حالی که زن نباید برای خانواده اش حتی مقداری غذا بپزد!

  پاسخ
  1. لیلا

   آقای علی فراموش نکنید خانم ها هم ۷ تا ۸ ساعت بیرون منزل کار می کنند…یک آشپز برای شما کافی است.برای رفع نیازهای دیگر هم که احتمالا هر روز با یکی دوست می شوید و بعدش کنار می گذارید.زن می خواهید که چه بشود؟آهان!آشپز نظافتچی رایگان که تازه پول هم در می آورد….شریک…….آقا اگر مجردی که حرص نخور به شما زن نمی دهند.اگر هم متاهلی…خب به آن بیچاره باید تسلیت گفت….

   پاسخ
 2. lilhk

  عاقا ، این نوشته رو فراموش کن . پول . پول بده به زنت یا شوهرت . همچی حله . عاشقتم و دوست دارم و بده من ظرفا رو بشورم و جارو بکنم به درد نمیخوره .
  فقط پول .

  پاسخ
  1. حمید

   کاملا درسته امروز به علت مشکلات شدید اقتصادی جای عشق و علاقه فقط پول گرفته.
   پول از هر طرفی بیاد سر عشق هم همون طرفه.
   شاید عاشق همسر و دوست خود باشیم(زن یا مرد فرقی نمیکنه) ولی وقت و انرژی خودمون رو صرف جهت پول میکنیم.
   البته خلاصه گفتم بحص خیلی طولانی تر از این حرفهاست

   پاسخ
 3. ناشناس

  این طور که از من از خوندن این متن متوجه شدم ، نویسنده بد جور با رفتار شوهرش دچار مشکل شده و فورا بعدش اومده حرف دل خودشو تو قالب یه مقاله که انتظار میره بر اساس منطق و علم روز باشه ، ارائه داده. خواهشا به نویسنده های مطالبتون گوشزد کنید از اظهار نظرهای شخصی و سلیقه ای بپرهیزند و سعی کنید علمی و منطقی مطالب رو برسی کنید نه براساس احساسات شخصی!

  پاسخ
 4. سید مهدی

  خیلی باحالید شماها !
  زن پدر شوهرو در میاره اگه یه روز جیبش خالی باشه و هزارتا منت سرش مرد بیچاره میذاره و مجبورش میکنه خودشو به هر دری بزنه که هزینه های خاله زنکیشو تامین کنه. بعد انتظار آش پزی میشه انتظار بیجا !
  جمع کنید خودتونو این تفکرتونو

  جرات داری هم دیدگاهمو تایید کن هم جواب بده !

  پاسخ
 5. سارا

  متاسفانه هنوز هم بعضی از آقایون هستند که فقط ظاهرشون امروزیه اما افکارشون خیلی خیلی عقب مانده، یه پیشنهاد دارم واسه بعضی از این آقایون شما بهتره برید چند تا کتاب بخونید و یکم توی جامعه باشید تا این که با این طرز فکرتون بیاین نظرات مضحکانه بدید.

  پاسخ
 6. احسان

  زنه بدجور حالش گرفته شده معلومه عقدشو وا کرده خیلی ضایع ی طرفه نوشته ی دفعه بگو زن بگیریم بریم کار کنیم براش پول بش بدیم شبا بیایم خونه بخوابیم توقعی هم ازش نداشته باشیم شامو ناهارم بیرون بخوریم اگه ی روز تعطیل دوست داشت ی غذایی بپزه بیش از حد ضایعس

  پاسخ
 7. MPS

  یه بچه هم متوجه میشه نویسنده از فشارهای عقده ای زیادی رنج میبره..خلاصه متن این بود..زن بلانسبت هر غلطی خواست بکنه مرد هم یک کلمه حرف نزنه مرد ایده آله!!..زن دوست نداشت جلو شوهرش بیریخت بگرده ولی جلو دیگران جلف باشه هی عکس بگیره همه ببینن لایک بخوره!..هر وقت هم دوست داشت بیاد خونه افتخار بده برید رستوران غذا بخورید!!این شد به روز بودن..تو کتابا این طوری نوشتن!!اون خانومی که حرف از منطق میزد منظورش این بود دیگه..این منطق زن ایرانیه؟!پس یعنی مرد هم هر غلطی خواست بکنه..خانواده هم کشک؟!!خب کاری نداره که منم ماشین ۱۰۰ میلیونی رو میندازم تو خیابون نصفه زنای شهر بگن چه مرد ایده آلی کاش حداقل باهاش دوست شیم شوهر رو ولش !!صد رحمت به زن های غربی کمی انصاف دارن…خانوما که عادت دارن خودشون رو گول بزنن ولی واسه مدیر سایت متاسفم.واقعا قباحت داره.

  پاسخ
  1. یک زن

   در جواب به آقایان محترم:
   باید بگم مواردی که در این مقاله ذکر شد برای مواقع خاص است. مثلا منظور از اینکه اگر رفتی خونه و دیدی غذایی در کار نیست منظور برای تمام ایام سال نیست منظور بعضی مواقع است. لازم است کمی منطقی برخورد کرد و تفسیر نادرست ننمود. همه این موارد برای موارد خاص است. چرا فقط غذا درست کردن و چسبیدید چرا نمی بینید و نمی شنوید بعضی مردها به رنگ پوست خانمشون هم ایراد می گیرن و خیلی ایردهای دیگر… کنار هیچ کدام از آیتم ها نوشته نشده بود مادام العمر. چنین مقاله هایی در وصف حال خانم ها هم نوشته شده و هیج کدام به این شکل موضع گیری نمی کنند. زن ها هم در بیرون از منزل کار می کنند پا به پای مردان. وقتی هم که کار بیرون تمام می شود کار منزل شروع می شود. واقعا دریغ از کمی انصاف.

   پاسخ
 8. محمد

  سلام
  چون میدونم سکوتم جایز نیست…………..
  آقا یا خانم محترمی که این مطلب رو نوشتی!
  خیلی در اشتباهی!
  چون این تفکر، تفکر یه ایرانی نیست و منبعش صددرصد غربی یا غربگراست!
  من نمیگم غرب بده همه چیزش!
  از یه طرفم نمیگم تمام تفکر ایرانی عالیه و اشکال نداره!
  ولی این مطلب شما پز از تناقضاته! میتونید با من آنلاین مناظره کنید!

  پاسخ
 9. hamed

  “توقع داشتن از یکدیگر کار درستی نیست” جالبه… اینه منطقی بودن و مدرن بودنتون؟؟
  زن و شوهر یک سری مسئولیت هایی نسبت بهم دارند که باید انجام بدهند و فرد متقابل می تونه انتظار داشته باشه که در صورت انجام وظایف خودش فرد مقابل هم وظایفش رو انجام بده.
  متن کاملا یک طرفه بود بهتره “خانم” نویسنده شما یک باره دیگه خودتون مطلبو بخونید نظرات زیاد هم نسبت به متن احساسی نبود.

  پاسخ
 10. محب

  زندگی مشترک یعنی یک زن و یک مرد در کنار هم. فکر کنم دوستان همگی زندگی مشترک رو برای خودتون میخواین. آقایون میگن زن من باید اینطوری باشه خانوما هم میگن شوهر من باید ایجوری باشه. اگه قراره فقط یک طرف معادله به سلیقه دیگری همیشه تغییر کنه به نظر من ازدواج کار بیهوده ای میشه. اگه توقع از طرف مقابل دارید خودتون هم باید تغییر کنید. همه دوست دارن بدون تغییر توی زندگی مجردیشون فقط یک همسر به اون اضافه کنن اونم طبق سلیقه خودشون ولی این روش هیچموقع کار نمیده. احترام اکتسابیه و دوطرفه. تست کنکور نیست که دنبال تکنیک براش بگردید.
  اول نوشته ام گفتم” یک مرد و یک زن”. اگر زن میخوای مرد باش و اگر مرد میخوای زن باش. این مطالب و نظرت که من دیدم بیشتر به درد پسربچه ها و دختر بچه ها میخوره. اسم مقاله و عوض کنید بزارید”چگونه به ظاهر مرد یا زن ایدآل باشیم”. لطفا بزرگ شید.
  ممنون و امیدوارم خوشبخت باشید

  پاسخ
 11. بی نام

  سلام چرا به این گزینه های مطرح شده با یک دید کلی نگاه نمی کنید کاربرانی که نظر گذاشتین گفته شده به خانم هایتان سخت نگیرید نه این که هر کاری دوست دارن انجام بدن اصلا به ظاهرشون نرسن آشپزی هم اصلا نکنن شما هیچ نگین تا خانم ها احساس ملکه بودن و شما احساس زیر دست بودن داشته باشین منظور ایرادهای بیخود و بی جهت هست از سر تا پای خانم ایراد گرفتن به چشم یک آشپز یا کسی که باید کارای شما رو انجام بده هست وگرنه زوج هایی که همو درک کنن و واسه هم احترام قائل باشن هم زن و هم مرد هر کاری از دستش بر بیاید برای همسرش با جان و دل انجام می ده و سر این مسائل پیش پا افتاده با هم بحث نخواهند کرد با تشکر.

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *