روز پدر را چطور بگذرانید

روز پدر را چطور بگذرانید

روز پدر شاید یکی از بهترین و زیباترین روزهای سال باشد. دوست دارید بدانید چطور میتوانید در این روز به بهترین وجه از پدرتان قدردانی کنید؟

با مشغله کاری که این روزها همه ما را درگیر خود کرده است، شاید خیلی وقت باشد که نتوانستهایم از مردی که از کودکی تا امروز کنارمان بوده و به ما شخصیت بخشیده، قدردانی کنیم. بااینکه اکثر ما هر سال هدیهای به مناسب این روز برای پدرمان خریداری میکنیم اما باید بتوانیم راهی پیدا کنیم که به بهترین شکل از زحمات این مرد بزرگ تشکر کنیم.

روز پدر را چگونه بگذرانید

بااینکه هدیهای عالی برای او خریدهاید اما یک هدیه یا کارت نمیتوانید جایگزین وقت گذراندن با پدرتان باشد. شاید خیلی از آن روزهایی که با هم به تعطیلات و سفر میرفتید گذشته باشد اما راههای عالی دیگری هم برای برنامه ریختن برای این روز مهم وجود دارد. این روز باید روزی باشد که آن را کنار همه اعضای خانواده بگذرانید.

اگر نمیدانید چه برنامهای باید برای روز پدر داشته باشید، نکاتی برای برایتان آوردهایم که کمک میکند برنامهای عالی برای این روز بزرگ کنار خانواده داشته باشید.

فقط شما دو نفر

به گذشته نگاه کنید: پدرتان چطور شخصیتی دارد؟ آیا از آن ابتدا اهل ورزش و تفریح بوده است یا همه او را به عنوان مردی فنی میشناسند؟ آیا از بیرون رفتن و گشت و گذار لذت میبرد یا ترجیح میدهد روزش را جلوی تلویزیون بگذراند؟ اگر میخواهید برای پدرتان هدیه بخرید، باید از همین سوالات برای انتخاب هدیه استفاده کنید.

میتوانید روز پدر را با او به تنهایی بگذرانید یا بقیه اعضای خانواده را هم به جمع دونفرهتان دعوت کتید. اگر فقط خودتان دو نفر هستید، رفتن به ماهیگیری را فراموش کنید. میتوانید با هم به پیادهروی، ورزش یا کوهنوردی بروید یا او را به تماشای یک مسابقه ورزش یا سینما ببرید. چه چیزی بهتر از تماشای یک فیلم کنار هم و خوردن پاپکرن و هاتداگ وجود دارد؟

اگر پدرتان مردی فعال و بانشاط است، میتوانید او را به کارتینگ یا پینتبال ببرید. اگر فردی آرام و ساکن است با او به یک پیادهروی آرام بروید.

دوچرخهسواری هم میتوانید انتخاب خوبی برای هر دوی شما باشد.

اگر پدرتان ترجیح میدهد در خانه بماند، میتوانید به او برای انجام فعالیتهایی که از آن لذت میبرد کمک کنید. مثلاً اگر پدرتان از آن دسته مردان فنی است و لازم است که وسیلهای را در خانه تعمیر کند، یا دوست دارد اتومبیلش را بشوید، به او کمک کنید. این باعث میشود زمانی عالی را کنار هم بگذرانید و در کنار آن خودتان هم چند کار فنی یاد میگیرید!

برای شام، خانواده را دور هم جمع کنید، کباب درست کنید و شامی فوقالعاده را کنار هم در ایوان یا بالکن خانه صرف کنید. کبابتان میتواند هر چیزی باشد، جوجهکباب، یا هاتداگ، همبرگر یا بوفقلمون. فقط یادتان نرود سالاد پاستا و سزار هم درست کنید و کنار کباب چیپس و سبزیجات بگذارید.

آخر روز، حتماً از کل خانواده بخواهید که کنار هم بنشینند، دوربین را جایی کار بگذارید، خودتان هم به آنها ملحق شوید، و تصویری خاطرهانگیز از آن روز ثبت کنید. میتوانید آن عکس را قاب کرده و بعنوان هدیه به پدرتان بدهید. با اینکار باعث میشوید تا همیشه روز پدر آن سال را به خاطر نگه دارد و هر بار که به آن عکس نگاه میکند، لبخندی بر روی لبانش ظاهر شود. این همان چیزی است که میخواستید، درست است؟

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *