۵ روش کم هزینه برای داشتن یک دکوراسیون شیک

۵ روش کم هزینه برای داشتن یک دکوراسیون شیک

تغییر دادن دکورسیون داخلی لزوما نیازمند به خرج کردن پول زیاد نیست. خواه شما ترجیح دهید پولتان را در بانک نگه دارید یا آرزو داشته باشید راه حل های خلاقانه را وارد کار کنید…
تغییر دادن دکورسیون داخلی لزوما نیازمند به خرج کردن پول زیاد نیست. خواه شما ترجیح دهید پولتان را در بانک نگه دارید یا آرزو داشته باشید راه حل های خلاقانه را وارد کار کنید، تغییر دادن خانه درصورتیکه که پولتان را پس انداز می کنید می تواند مثل یک گنج یا جایزه باشد. از درست کردن فضای مخصوص خود، تا پیدا کردن نورپردازی جالب یا استفاده هدف دار کردن از وسایلی که تازه یافته اید، این حقه ها و روش ها را در نظر بگیرید تا بتوانید بدون دست زدن به حساب بانکی خود اتاقی شیک داشته باشید.

آشپزخانه را نورانی کنید
آیا چیزی می تواند به اندازه یک جعبه لامپ فلورسنت در سقف آشپرخانه تان آن را شیک و امروزی کند؟ اگر از ابتدا در سقف آشپزخانه تان جایگاه هایی برای نصب لامپ های هالوژن ایجاد کرده باشند که خیلی خوش شانس هستید! خواه از این امکانات استفاده کنید و یا اگر فقط یک لوستر پرنور در آشپرخانه نصب کنید به هر حال با آوردن نور به آشپزخانه بدون خرج کردن پول خیلی زیاد آن را شیک کرده اید.

طراحی های خارج از عرف انجام دهید
یک در مشکی در ورودی خانه هم غیرمنتظره و هم شیک است.
با حقه های طراحان دیگر آشنا شوید- مثل استفاده از در مشکی داخل خانه به جای رنگ سفید استاندارد- یا اضافه کردن گچ بری ها به دور پنجره و در برای کم کردن از فضاهای سرزنده و باروح.  به زودی شما استاد خلق اتاق های شیک و مدرن با مخارج پایین می شوید.

جزئیات را به خانه بیاورید
کوسن های پر نقش و نگار راحت ترین کالایی است که می توانید برای لوکس کردن به پذیرایی اضافه کنید
گاهی اوقات حتی اگر مبلمان شیکی نداشته باشید با اضافه کردن کوسن های پر زرق و برق می توانید ظاهر شیک تری به آنها بدهید. با اضافه کردن چند کوسن پر نقش و نگار به مبلمان ساده خود می توانید با صرف پول خیلی کم ورودی اتاق نشیمن خود را خیلی تغییر دهید.

عوض کردن کارآیی مبلمان
تغییر دادن مبلمان سریع ترین راه برای جدید کردن دکوراسیون یک اتاق  است.
تغییر دادن کارآیی مبلمان و تزئینات وابسته به آن برای خلق فضای شخصی خود یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای تغییر دکوراسیون بدون هزینه است. مثلا می توانید مبلمان های قدیمی را به یک اتاق متفاوت ببرید یا از آنها برای هدف های دیگر استفاده کنید. مثلا می توانید میزهای  چرخ دار کوچک مخصوص آشپزخانه را به عنوان میز عسلی استفاده کنید. با این کارها می توانید بدون خرج کردن هیچ پولی به نتایج جالبی برسید.

رنگ ها را عوض کنید
وجود تخته سیاه در کنار رنگ قرمز آلبالویی کابیت ها به اشپزخانه روح بخشیده است.
بازسازی کردن آشپزخانه خیلی گران تمام می شود،  اما نه برای صاحب خانه های اقتصادی که کمی هم خلاقیت دارند. خوب حالا فکر کنید که با وسایلی که دارید و چند قوطی رنگ چه کارهایی می توانید بکنید. در اینجا رنگ دربهای کابینت ها قرمز شده و به جای در دو عدد از کابینت ها تخته سیاه قرار داده شده است.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

1 نظر

  1. کاغذ دیواری

    به نظر من هر چیزی که علمی انجام بشه نتیجه خیلی خوبی خواهد داشت. مثلا در همین زمینه دکوراسیون داخلی وقتی از نظرات کارشناسان استفاده می کنیم، واقعا تاثیر مثبتشو روی فضای خونه می بینیم.

    پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *