نشانه های مردی که شما را خوشبخت خواهد ساخت

نشانه های مردی که شما را خوشبخت خواهد ساخت

گاهی، وقتی که خواستگاری می آید، دختر نمی تواند از مجموعه حسن ها و عیب های او به این نتیجه برسد که بالاخره این مرد او را خوشبخت می کند یا نه. این در حالی است که رسیدن به خوشبختی، اولین و مهم ترین آرزوی هر فردی است. … روان شناسان می گویند از این خصوصیات می توان پی برد که شما به خوشبختی خواهید رسید:

گاهی، وقتی که خواستگاری می آید، دختر نمی تواند از مجموعه حسن ها و عیب های او به این نتیجه برسد که بالاخره این مرد او را خوشبخت می کند یا نه. این در حالی است که رسیدن به خوشبختی، اولین و مهم ترین آرزوی هر فردی است.

روان شناسان می گویند از این خصوصیات می توان پی برد که شما با او به خوشبختی خواهید رسید:

    -فرد دلسوز: او به احساسات شما توجه خواهد داشت. این موضوع را می توانید از اهتمام او به سلامت شما به شکل مستمر و تماس گرفتن هایش درباره مسایل و مشکلاتتان دریابید.

    -یک شنونده خوب: ارتباط از مهم ترین چیزهایی است که به یک رابطه زناشویی موفق منجر می شود.

    -احترام به زنان: شما می توانید این ویژگی را از رفتار او با مادر و یا خواهرانش امتحان کنید .

   -شوخ طبعی: خنده کلید اولیه یک زندگی زناشویی آسان و مقاوم در برابر ناملایمات است.

    -احترام به خانواده:نشانه پایبندی یک مرد کانون خانواده و تلاش او برای حفظ به ثبات آن، متعهد بودن به انجام منظم وظایف خانوادگی و ارتباط خوب با فامیل و دیدار آنها است.

  -لذت بردن از استقلال: آیا او اعتماد به نفس دارد ؟ اگر پاسخ مثبت است، او دقیقا همان کسی که شما می توانید نسبت به او احساس امنیت کنید.

-مراقبت از ظاهر خود: ظاهر مرتب و پاکیزه مرد و توجه او به ظاهرش نشان می دهد که بعدا می توانید روی کمک او در کارهای خانه هم حساب کنید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *